کاشت مو ايران هير iranhair.net

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما


کاشت مو sut جديدترين روش کاشت مو در ايران


کاشت مو sut جديدترين روش کاشت مو در ايران

کاشت مو sut جديدترين روش کاشت مو در ايرانکاشت مو sut


کاشت مو sut جديدترين روش کاشت مو در ايران ديگر نيازي به تيغ جراحي ,بيهوشي ، به جا ماندن اسکار ، برش و هيچ گونه عوارض نداشته و ما قادر هستيم بوسيله پانچ ليزري که زير نظر متخصصين مجرب ودستگاههاي تمام اتوماتيک اين مرکز بوده ، توانسته ايم برداشت و پيوندمو را تا 14000 هزار تار موي واقعي، که 3 برابر نسبت به روشهاي قديمي ميباشد را انجام دهيم .


لازم به ذکر است همانطور که در عکس هاي زير ملاحظه مي کنيد در اين تکنيکهاي جديد شما شاهد خط رويش بسيار طبيعي و تراکم بسيار بالا ميباشيد تا جايي که هيچ کس قادر به تشخيص کاشت زنده و پيوند موي طبيعي شما نميباشد در اين تکنيک جديد “SUT” شما شاهده برداشت و پيوند مو توسط پانچ ليزر که توسط متخصصين اين مرکز انجام ميشود هستيد که ديگر مانند روش هاي سنتي: FIT و FUT نيازي به جلسات مکرر وشاهده زمانه طولاني برداشت وکاشت مو و خستگيه بيمار نميباشيم و از جمله از مزاياي اين تکنيک بدون جراحي و خونريزي و درد بودن ا?ن است و هيچ گونه اسکاري چه در قسمت برداشت و چه در قسمت موهاي کاشته شده نميباشيم، در اين متد ميتوانيم تراکمي سه برابري نسبت به روش هاي سنتي FIT و FUT را انجام دهيم که تا 14000 تار مو را در يکجلسه شاهد هستيم، همچنين لازم بذکر است اين تکنيک بروز ترين متد روز امريکا واروپا بوده که از مزاياي اين تکنيک طبيعي بودن خط رويش و مهندسي ان توسط تيم مجرب کاشت و تراکم بالاي اين تکنيک وانجام ان در يک جلسه ومشاهده کردن موهاي کاشته شده بعد از کاشت موي طبيعي که بصورت يک سانتي بوده از جمله مزاياي اين تکنيک است،همچنين در تکنيک کاشت موي “SUT ” پرطي و از بين رفتن فوليکولهاي برداشت شده به صفر ميرسند زيرا طي يک فراينده برداشت و فريز کردن فوليکولهاي موي شخص تمامي فراينده برداشت سالم مانده و توسط متخصص بصورت بسيار ظريف و با دقت بالايي در محل مورد نياز پيوند داده ميشوند، تکنيک “SUT ” کاملاً تضميني بوده واندازه تراکم مورد نياز ، توضيح داده شده توسط مشاورين اين مرکز با نرم افزارهاي خاص به بيمار نشان داده ميشود ، شما عزيزان ميتوانيد عکس هاي قبل و بعد بيماران اين مرکز را در قسمت پاين صفحه SUT ديده و تفاوت اين متد رابا ديگر متدهاي رايج مقايسه نمايد و تحولي در امر کاشت موي زنده و قابل رشد را کاملاً حس کنيد، معمولا در يک جلسه چند تار مو مي‌توان کاشت؟ هر چه تراکم ميزان موهاي پشت سر شخص بيشتر باشد تعداد واحدهاي فوليکول مو نيز بيشتر مي‌شود.


ممکن است مويي که از پشت سر برداشته مي‌شود تک دانه و يا چند دانه‌اي باشد. به عنوان مثال اگر از يک فرد هزار مو برداريم هزار تار مو مي‌توان کاشت ولي اگر موهاي فرد چهارتايي باشد به 4 هزار تار مو ارتقا مي‌يابد که اين حالت به نوع مو افراد بستگي دارد. به طور کلي با روش هاي رايج FIT وFUT در 3 روز پشت سرهم بيشتر از 6 تا 7 هزار تارمو نمي‌توان براي افراد کاشت، که ديگر مشکلات روش هاي سنتي ميباشد، همچنين در اين روش هاي رايج تکرار جلسات کاشت و خستگي بيمار و در نهايت تراکم کمه موهاي کاشته شده را شاهد هستيم. اما با تکنيک “SUT “شخص کانيد پيوند مو ميتواند تجربه اي کاملاً بدون درد و خستگي و تراکمي بالا را تجربه کند.


چه نوع دستگاه کاشت مويي براي افراد مناسب است؟ در حال حاضر 99 درصد از گروهاي پيوند مو بعلت نداشتن تجربه واخذ مدارک لازم ونداشتن تخصص در اين زمينه و نداشتن دستگاهاي پيشترفته و بروز نميتوانند تکنيک هاي جديد رادر ايران بصورت سخت افزاري انجام دهند ، بلکه تنها از هولدرهاي دستي (بردارنده فوليکول مو) Fit استفاده مي‌کنند و يا بجا ماندن اسکار در پشت سر شخص با روش Fut که در نهايت بجا ماندن حفرهاي کاشته شده و تراکم کمه موهاي کاشته شده را شاهد هستيم که متاسفانه اين امر را معمولاً تکنسين هاي تجربي انجام ميدهند و پزشکان فقط ناظر عمل پيوند مو ميباشند، اما در تکنيک SUT که شاهده انجام اين تکنيک توسط متخصصين پوست و مو که درمرحله اول مهندسي خط رويش شخص يا همان Hair line هستيم و بعد برداشت با پانچ ليزري و پيوند ان با دستگاهاي تمام اتوماتيک را شاهد هستيم که اين خود کيفيت بالايي درخط رويش و تراکم بالاي 14000تار مو در يکجلسه به بيمار ميدهد که در نهايت رضايت کامل بيمار و نزديکان شخص را شاهد هستيم .


متاسفانه تبليغاته زيادي در امر کاشت مو انجام شده است که تعداده بسياري از اين مراکز تجربه لازم در اين امر را نداشته و فاقدمتخصص ودستگاهاي لازم و استريل و مجوزهاي لازم ميباشند و شما عزيزان دقت زيادي در اين مورد بايد داشته باشيد زيرا که برداشت غير حرفه اي از بانک موهاي شما و جبران ان وانجام مجدد ان بسيار مشکل ميباشد، چه نکاتي را بعد از کاشت مو افراد بايد رعايت کنند؟ بعد از انجام کاشت مو فقط در دو تا سه هفته اول از ورزشهاي سنگين اجتناب کنند و شستشوي ناحيه کاشته شده فقط تا دوهفته اول بايد بسيار آرام باشد.


بعد از اين مدت به طور کامل ديگر مو نيازي به مراقب خاصي ندارد و مو‌ها رشد پيدا مي‌کند. به طوري که حتي بعد از رشد کاملاً قابل اصلاح نيز هستند، . در پايان براي متقضاضيان پيوند موي طبيعي چه پيشنهادي داريد؟ متقضايان پيوند مو حتما بايد تحت نظر متخصص مربوطه اين عمل را انجام دهند تا از هر گونه عوارض جلوگيري به عمل آيد و بايد به مراکزي مراجعه کنند که سابقه پيوند موفقيت‌آميزي داشته‌اند .


گردآوري: کاشت مو iranhair.net


ãäÈÚ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها